Vtip: Slyšela jsem, že Pepa Novák…

Vtip: Slyšela jsem, že Pepa Novák…


"Slyšela jsem, že Pepa Novák včera umřel."

"To musí být nějaká kachna, dneska ráno byl na Facebooku!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Nedávná vědecká studie dokázala, že ženy preferují různé typy mužů během různých fází svého menstruačního cyklu. Například během ovulace preferují drsnější, mužné rysy, zatímco během menstruace preferují muže polité benzínem, zapálené, s nůžkami trčícími z oka a golfovou holí nacpanou do p*dele…

Na hranici zastaví celník kamion.
"Cigarety, víno, lihoviny..?"
"Ne děkuji, mám toho plnej návěs!"

Dělají reportáž se stoletým dědou, jak že se prý toho věku dožil. Nekouřil, nepil, žádné ženské a střídmá zdravá strava, povídá děda. A stálo to takový léta vůbec za to? zeptá se reportér.

Dělají ... až po ....povídá děda. Z vedlejší místnosti se ozývají divné chroptivé zvuky a skřeky. Technik to nevydrží a otevře dveře. Vyvalí se mraky tabákového dýmu a potácející se chrčící stařec. Toho si nevšímejte, vysvětluje ten stoletý. To je můj starší brácha. Ten je pořád ožralej.

Na policii přijde muž s plačící manželkou.
"Pane policisto," říká muž, "švagr dal manželce facku."
"Švagr?"
"No švagr, já na všechno nestačím."

Děti mají přinést do školy nějaký násroj který ostatní neznaji. Pepíček přiveze takový divný nástroj s mnoha hadičkama. Paní učitelka se ho ptá: "Co to je?" "To je dědečkův dýchací přístroj." "A co řikal dědeček?" "Nic, jen: hhh hhh hhh."

Přijel otec do města navštívit svého syna na studiích. Přijde ke dveřím pokoje ve kterém syn bydlí a zavolá pootevřenými dveřmi:
"Prosím Vás, bydlí tady Jiří Nedbal?"
"Jó, položte ho na kanape jako vždycky."

Lord ve společnosti vypráví zážitek z lovu na tygra. "Jak tak kráčím pralesem pušku v ponosu, najednou vidím před sebou tygra velikého jak žebřiňák. Rychle zamířím a prásk - tygr nic! Vystřelím podruhé - opět nic. Chtěl jsem nabít, ale tygr zařval a chystal se skočit. Nelenil jsem, otočil jsem se, dal jsem nohy na ramena a…" Vtom lordovi zazvonil telefon. Po pár minutách hovor skončil a lord se odmlčel. Jeden posluchač se osmělil a ptá se: "No, lorde a jak to bylo dál?"
"A kde jsem skončil?" ptá se lord.
"Přece jak jste dal ty nohy na ramena…"
"Jo, tak jsem dal ty nohy na ramena a lízal a lízal," zasněně odvětil lord.