Vtip: Nefunkční baterka

Vtip: Nefunkční baterka


Stěžuje si prodavači elektra zákazník: "Včera jsem si u vás koupil tužkovou baterku a vůbec nesvítí!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Kdybyste byl s právníkem, politikem a klarinetistou v jedné místnosti a měl v pistoli jen dva náboje, na koho byste střílel?
.
.
Na klarinetistu, dvakrát.

V katolické škole je holčička, které se moc nedaří. Paní učitelka se jí zeptá: "Zuzanko, jak se jmenuje stvořitel světa?"a vtom jí kluk za ní píchne kružítkem. Holčička vykřikne: "Pane bože!" Učitelka odpoví:"Správně."
Druhý den se jí zeptá: "Jak se jmenoval člověk, který vstal z mrtvých?" Kluk jí zase píchne kružítkem a holčička vykřikne:"Ježíši Kriste!" A učitelka odpoví: "Správně."
A třetí den se jí paní učitelka zeptá: "Co řekla Eva Adamovi, když už s ním čekala 23.dítě?" Kluk jí zase píchne kružítkem a holčička na něj vykřikne: "Jestli ještě jednou do mně píchneš tou špičatou věcí, tak ti ji zpřelámu vejpůl a strčím ti jí do ř*ti."

"Tvoje žena o tobě roztrušuje, že jsi bigamista…"

"Opravdu? A která?"

Voda se skládá ze dvou ginů - oxyginu a hydroginu. Oxygin je čistý gin, hydrogin je směs ginu a vody.

Příjde chlapík do baru a objednává si:
"3x vodku a jedno deci sody."
Barman ho hned obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři puldečáky vsechny naleje do té decové sklenice. Barman se s údivem ptá:
"Jééé, vy jste kouzelník?"
Zákazník vytahuje průkaz:
"Ne, Česká obchodní inspekce…"

Víte jaký je rozdíl mezi motorkou a psim hovínkem?
.
.
Žádný protože na každý šlápnete a jedete!!

To takhle zaučuje starý šnek mladého všem dovednostem potřebným k životu, mezi jinými taky tomu, jak přecházet bezpečně silnici:"Musíš si vyčíhnout správnou chvíli, pak vysprintovat, abys to stihnul mezi kola, tam počkáš, až auto přejede a pak dorazíš ten zbytek, dívej se, já ti to předvedu."Tak vyběhne, mezi kola, počká, až auto přejede a přeběhne na druhou stranu."A teď ty!" volá na mladýho přes cestu.Tak mladej vyběhne, tak do 1/4 silnice (mezi kola), skrčí se a křáp, je na placku! Starej šnek na druhý straně vzdychne a říká:"To je teda smůla, tříkolka tu už hodně dlouho nejela."