Vtip: Co udělá hlupák, když si od…

Vtip: Co udělá hlupák, když si od…


Co udělá hlupák, když si od něho někdo chce půjčit milion?

Půjčí mu ho!

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosférický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosférický tlak. Pak vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosférických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku, přivázal k němu barometr. Pak jej spouštěl ze střechy až na úroveň terénu. Pak jej vytáhl zpátky a přitom změřil výšku budovy v "rozpaženích", což prý je asi metr a půl. Fyzik také ihned jel nahoru. Překročil lano a šel ke hraně střechy. Vyndal stopky a pustil barometr ze střechy. Ze změřené doby volného pádu a znalosti gravitačního zrychlení vypočítal výšku budovy. Obchodník vůbec nejel nikam. V přízemí zašel za správcem domu a řekl mu: "Když mi povíte, jak je tenhle dům vysoký, dám vám tenhle prima barometr."

Dobře vybavená mladice se rozhodla, že přijde rychle a snadno k penězům. Našla si třiasedmdesátiletého zazobaného dědka, a těšila se, že ho hned při první noci usouloží k smrti. Přes velký věkový rozdíl proběhl svatební obřad naprosto hladce. O první svatební noci děva ulehla nahá na lůžko a čekala na manžela, který si dopřával koupel. Když se objevil ve dveřích ložnice, měl akorát prezervativ na svém třiceticentimetrovém údu a v rukou pár špuntů do uší a kolíček na nose. Dívka, celkem vyděšená, se ptala:
"K čemu tu špunty a ten kolíček?"
Stařík odpověděl:
"Jsou dvě věci, které k smrti nesnáším: Ječící ženská a smrad ze spálené gumy."

Hledám ženu nebo dívku, trochu tlustou na polívku.

Blondýnka se srazí v metru s Angličanem a cizinec se jí šetrně optá: "How are you?"

Blondýna na to: "No jasně, že jsme měli havárii!"

Proč jsou právníci jako spermie?

Protože pouze z jedné z milionu se stane člověk.

Tři lordi si vyprávějí své zážitky z pobytu v britských koloniích a jeden říká:

"Žil jsem v Indii přes čtyřicet let. To je vám tak krutá země. Představte si to, když tam muž umře, tak s ním pohřbí zaživa jeho ženu."

"Tedy, to je vskutku kruté, že ten nebožák nedozná klidu ani po smrti."

Hadaji se dva. Prvni:"Tvoje žena je tak tlusta, že si nevidí na prsty u nohou." Druhý:"A ta tvoje je tak tlustá,že potřebuje atlas, aby našla díru do zadku."