Dnes má svátek Bonifác. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Žofie.

Vtip: Úlohy o společné práci jsou učivem...


Úlohy o společné práci jsou učivem minulého režimu.

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy o škole: Budoucí čas slova ženit je rozvést.

Budoucí čas slova ženit je rozvést.

Vtipy o škole: Kongres stavbařů. Francouz se chlubí:...

Kongres stavbařů. Francouz se chlubí: "U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky."

Ital na to: "Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily."

Čech se nedá: "U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný."

Vtipy o škole: Cestovatel se se zdecimovaným zbytkem…

Cestovatel se se zdecimovaným zbytkem výpravy prodírá Africkým pralesem. Všichni jsou vysíleni, nemají už žádné zásoby, došlo i střelivo. Najednou se před nimi otevře mýtina a na ní za zvuků bubnů křepčí divoce pomalovaní domorodci. Členové výpravy strnou, i divoši jsou na chvíli zaraženi. Cestovatel obrátí oči k nebi a zvolá: "Bože, taková cesta, a teď jsme v pr*eli…" Náhle jakoby k němu promluvil tichý hlas: "Ne, nejste – chytni tam ten klacek, vrhni se na náčelníka a prašti ho do hlavy."Cestovatel nezaváhá, skočí k náčelníkovi, praští ho a zavolá: "A co teď, Bože?" A seshora se ozve hlas: "Teď už nic, teď už jste skutečně v pr*eli."

Vtipy o škole: Pán Bůh nadělil mužům mozek a penis,...

Pán Bůh nadělil mužům mozek a penis, ale málo krve, proto nemohou používat oboje najednou.

Vtipy o škole: Václav Klaus je důkazem, že se covid19 přenáší…

Václav Klaus je důkazem, že se covid19 přenáší na Narcis.

Vtipy o škole: Je problém s autem. Má vodu v karburátoru.

Manželka: "Je problém s autem. Má vodu v karburátoru."
Manžel: "Voda v karburátoru. To je směšné."
Manželka: "Říkám ti, že má auto vodu v karburátoru."
Manžel: "Ty ani nevíš, co je to karburátor. Já to zkontroluju. Kde je auto?"
Manželka: "V bazénu."

Vtipy o škole: Partizáni vzpomínají na staré časy a...

Partizáni vzpomínají na staré časy a bývalý staršina vypráví o udatné smrti velitele oddílu. Jo chlapi, to jsme stáli nad průsmykem a německý tanky tudy jely přímo na vesnici. No, a on se opásal granátama a s výkřikem " ZA STRANU, ZA LIDI! " se vrhnul ze srázu na německý tank… Počkej, to bylo jinak, já byl hned u toho. Ono tenkrát strašně mrzlo, on uklouzl po ledě a řval: " ZASRANÝ NÁLEDÍ! "

Vtipy o škole: V škôlke sa rozprávajú traja chlapci o…

V škôlke sa rozprávajú traja chlapci o tom, ako prišli na svet. Mňa priniesol bocian, zveruje sa prvý. Mňa zase vrana, objasňuje tajomstvo svojho zrodu druhý. Hmm my sme chudobný, pokrčí ramenamí tretí. Náš otec si všetko musí sám urobiť.

Vtipy o škole: Přistěhuje se rodina do nového domu.…

Přistěhuje se rodina do nového domu. Jednou takhle večer zasednou ke stolu a otec povídá: "To musíme oslavit, koupíme si prase, uspořádáme zabijačku… to bude ovar, jetrnice. to bude mňamka. Najednou z ničehonic se z toho snění otec probere a vlepí vedle sedícímu synovi facku. Syn se ho zeptá jako co se děje a otec: "Už vidim, jak to všechno dobrý žereš bez chleba"!