Vtip: Varování o vesmíru

Vtip: Varování o vesmíru


Varování na výrobku: "POZOR! Celý vesmír, včetně tohoto výrobku se může jednoho dne zhroutit do nekonečně malého prostoru. I kdyby poté vznikl jiný vesmír, výrobce nezaručuje, že v tomto vesmíru bude výrobek existovat!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena. Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl, samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém, bouřkovém Štědrém dni perfektní pár jel ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka. Jako perfektní pár zastavili, aby pomohli. Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček. Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer, perfektní pár naložil Santa Klause a jeho hračky do svého auta a už byli všichni na cestě a rozdávali hračky.... Bohužel, stalo se neštěstí a perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu. Jenom jeden z nich nehodu přežil. Otázka: Kdo přežil?

Přežila perfektní žena. Ona je totiž jediná, kdo opravdu existovala. Každý přece ví, že žádný Santa Klaus není a není ani nic takového jako perfektní muž.
Ženy, přestaňte číst, to je konec vtipu. Muži, pokračujte.

Takže když neexistuje žádný perfektní muž ani Santa Klaus, žena musela řídit auto. To vysvětluje, proč se stala dopravní nehoda.
A kromě jiného, jestli jste žena a stále toto čtete, jen to potvrzuje jinou skutečnost: ženy nikdy neposlechnou !!!!

"Jakou práci vykonáš, když zvedneš deset deka šunky do výšky jeden metr?"

"Stejně velkou jako, když zvednu do výšky jednoho metru deset deka salámu."

Přijde žena po čtyřech hodinách od lazebníka domů, manžel se na ni podívá a praví:
"No, aspoň ses pokusila."

Do salónu vběhne kovboj a povídá popíjejícímu farmáři: "Vaši ženu nabral na rohy býk!" Farmář nic. Kovboj silnějším hlasem: "Býk vám nabral na rohy ženu!!!" Farmář: "...slyším, ale nemohu se smát, bolí mě zub."

Přijde borec do restaurace a objedná si šneky v ulitách.
Vezme prvního, vysrkne ho. Vezme druhýho, vysrkne ho.
U třetího srká a srká a nic.
Tak koukne dovnitř tou škvírkou a tam stojí šnek celej nahej, zapřenej nohama i rukama o stěny ulity, má vystrčený péro a řve na něho: "Jooo!! Ty vole KUŘ! KUŘ!!"

"Tatínku mně se zdálo, žes mi dal malinkou panenku."

"Dobře, holčičko, jestli se budeš dobře chovat, tak se ti určitě bude zdát, že jsem ti dal i velkou panenku."

Pán v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych vám zavolat.""Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu.""Ale nevím, jak se jmenujete.""Jméno je tam taky."