Vtip: Restart

Vtip: Restart


Víš, proč se Linuxák bojí restartovat Windows?

Protože by během toho mohl spadnout.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Zaučuje šéf nového číšníka: "Tam u toho stolu sedí hluchoněmý,až ti ukáže jeden palec, doneseš mu pivo. Když ti ukáže dva prsty, doneseš mu prcka, jasný?" Číšník se otáčí a nosí: pivo, prcka, pivo, prcka. Najednou si všimne, že chlap stojí na stole, pusu dokořán a kouká do stropu. Číšník běží za šéfem a zmateně se ptá, co to má znamenat.

Šéf se podívá ke stolu, mávne rukou a říká: "Klid to je dobrý. Ožral se a teď zpívá."

Vyšetřující policista se vyptává myslivce podezřelého z vraždy: "Člověče, proč jste po tom hospodském střílel?"

"Byl to pytlák," brání se hajný. "Říkal, že oddělal jelena!"

"Máte pravdu, pane, ale on ho neoddělal proto, že byl pytlák, ale proto, že jste si včera stěžoval, že vám z té jeho vycpané hlavy padají chlupy do jídla!"

U ředitele banky se hlásí chlapík: "Slyšel jsem, že váš poslední obchodník s cennými papíry skočil z okna. Rád bych zaujal jeho místo."

"Tak to se nehlaste u mne, ale u ředitele hřbitova!"

Majitel velkoprodejní firmy přijímal nového zaměstnance. Jeden ze zájemců se jevil velmi dobře - skvělá doporučení, dlouhá praxe, příjemné vystupování. Měl ale jednu nevýhodu - neustále jedním okem mrkal. Majitel povídá:
"Poslyšte, vy byste se mi líbil, ale ten váš tik by asi dost kazil dojem a odrazoval zákazníky."
"Ale to není problém. Stačí, abych si vzal aspirin a hned to na pár hodin přejde. Nosím ho pořád u sebe, takže vám to mohu předvést."
Na to začal vyprazdňovat svoje kapsy. Majitel vytřeštil oči, protože na stole před ním se tyčila pěkná hromádka všech druhů kondomů. Až konečně chlápek vytáhl z jedné kapsy aspirin, jeden si vzal a opravdu do minuty tik zmizel. Majitel říká:
"Dobrá, tik zmizel, ale jak mi vysvětlíte tu hromadu kondomů? Rozhodně bych nechtěl, aby moji firmu zastupoval nějaký donchuán!"
"Nebojte se, já jsem šťastně ženatý muž. Víte, zkoušel jste někdy přijít do lékárny a říct si o aspirin, výrazně přitom mrkaje jedním okem?"

Otázka: "Proč nemůže dávat blondýnka najednou dvě dávky receptu?"
"Protože se trouba nedá rozpálit na 400 °C!"

Rozhovor po telefonu:
"Jsem v tom."
"V čem?"
"V práci."

"Víte, že se po alkoholu pomalu blbne?"

"Já mám času dost."