Dnes má svátek Antonín. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Roland.

Vtip: Vrátí se muž domů, vidí svou ženu -…


Vrátí se muž domů, vidí svou ženu - blondýnu, jak přikládá na zeï mokré ručníky a ptá se: "Proč máčíš tu zeï?" "Ale, doktor mi doporučil, abych dávála studené obklady na místo, kde jsem se praštila…"

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy o blondýnkách: Víš, jak se říká cikánovi v kvádru?

Víš, jak se říká cikánovi v kvádru?
"Obžalovaný, povstaňte…"

Vtipy o blondýnkách: Ptá se turista v Praze staré paní:...

Ptá se turista v Praze staré paní: "Kudypak se dostanu na Moravu, babičko? Po modré, synáčku! Po modré!"

Vtipy o blondýnkách: Turista se ptá lidojeda: "To je vaše…

Turista se ptá lidojeda: "To je vaše rodinné album?""Ne, to je moje kuchařka."

Vtipy o blondýnkách: Manželský pár ve středních letech...

Manželský pár ve středních letech jede na dovolenou do Egypta. Při cestě po Káhiře se rozhodnou navštívit pravý egyptský bazar, aby zažili kouzlo smlouvání s arabskými obchodníky a nakoupili pár cetek a suvenýrů na památku. Bohužel, většina stánků nabízí jen ošklivé kýče za nekřesťanskou sumu. Náhle si však oba všimnou malého krámku s tradiční obuví a nesměle nakouknou dovnitř. "Jen šli dovnitř, já nabízet sandále špičková kvalita!" haleká ve dveřích vousatý obchodník. Váhavě si tedy začnou prohlížet sortiment kožených sandálí, ale nemohou nic vybrat. Egyptský trhovec vytuší příležitost a nabídne nejdražší sandále, jak v obchodě má. "Drahý sáhib, vy muset koupit, toto nejlepší sandál v celá Káhira! Je vyroben z kůže velbloud alfasamec, vy díky tomu získat neuvěřitelné schopnosti!" Turistu to zaujme a chce vědět víc. "Být jednoduché, sáhib. Kdo nosit sandál z kůže alfasamec, jeho sex v tu ránu mnohem divočejší!" Manželka je vidinou zlepšení milostného života evidentně nadšená a chce po manželovi, aby si je zkusil. Manžel sice brblá, že on přece žádné boty nepotřebuje a jeho "mužnost" mu funguje stále dobře, ale poslechne manželku. V momentě, kdy si nasadí první botu, zahlédne najednou manželka v jeho očích zvláštní přitažlivou jiskru, jakou neměl už léta. Když si ale nasadí i druhou botu, něco se pokazí. Z ničeho nic skočí na prodavače, začne z něj strhávat šaty a dere se k jeho zadnici. "Ne, Sahib, sahib! Vy nasadil sandál opačně! VY NASADIL OPAČNĚ!!!"

Vtipy o blondýnkách: Letí netopýr nocí a najednou prásk narazí do stromu.

Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu.
Sebere se, srovná křídla a letí dál.
Za chvíli zase prásk - narazí do skály.
Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Vtipy o blondýnkách: Na hodině češtiny: Pepo, řekni nadávku.

Na hodině češtiny:
"Pepo, řekni nadávku."
"Zase já do řiti!"

Vtipy o blondýnkách: Chuck Norris si nečistí zuby...

Chuck Norris si nečistí zuby kartáčkem - kartáček se čistí o Chucka Norrise!

Vtipy o blondýnkách: Sloní želva

Želvu sloní poznáme podle chobotu.

Vtipy o blondýnkách: Lord hraje ping-pong když vtom...

Lord hraje ping-pong když vtom najednou při smeči, přeletí míček plot a je slyšet pinknutí, zvonění cyklistického zvonku, náraz auta, další náraz, výbuch a mohutný kouř. "Jean, běžte se podívat, co se tam stalo." Za chvíli je Jean zpět a povídá: "Mylorde, váš míček zasáhl okolojedoucího cyklistu, ten sjel ze stezky a upadl do bezvědomí. Auto, které se mu snažilo vyhnout, vjelo do svodidel. Protijedoucí autobus zcela zablokoval silnici." "Ale Jean, to je hrozné!" "To není všechno. Do autobusu narazila cisterna s benzínem a všechno začalo hořet." "jean, co teď budeme dělat?" "Být vámi, mylorde, více bych klopil pálku!"