Vtip: Rozličné ceny

Vtip: Rozličné ceny


Všude jsou různé ceny. Někde něco stojí víc a někde něco míň. Na Vyšehradě stojí rohlík 2 koruny. Co stojí na Václaváku?

Svatý Václav.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Policajti vyfasují nové baterky. Svítí a nimi, blikají, až jeden z nich přijde na zajímavý problém. Jdou s ním za náčelníkem: "Podívejte se náčelníku, když rozsvítím baterku, objeví se kužel světla." "Hmmm…" "A teď zhasnu a on zmizí. Kde je? Kam zmizel?" "Hmmm, zajímavé. Zamyslím se nad tím a dám vám vědět." Druhý den si je nechá zavolat a říká: "Chlapci, přišel jsem na to. Včera večer jsem vyhnal ženu a děti, všechna okna a dveře zajistil a pozhasínal celý dům. Rožnul jsem baterku – kužel. Zhasnu – kužel světla zmizel. Začal jsem ho všude hledat a víte kde byl? V ledničce."

Američan kupuje od starého Lorda jeho letní sídlo."Víte," svěřuje se mu "slyšel jsem, že prý tady straší."
"Tomu nevěřím, jezdím do tohoto sídla už 300 let a žádné strašidlo jsem neviděl."

Muž říká své ženě: "Zlato, kupovala by sis boty, kdybys neměla nohy?"..."Ne miláčku."..."Tak proč si kupuješ podprsenky !"

2 hrobníci oslavují nový rok. Jeden říká: 1H. "Já tenhle novej rok přímo nesnáším" 2H " Proč, vždyť je to pěkný" 1H " Ale lidi jsou hrozný sobci. To slyšíš jen samý Na zdraví a z čeho budeme žít my, to nikoho nezajímá"

Pacient u lékaře: pane doktore, poslední dobou si nic nepamatuji.

A od kdy to pozorujete?

A co?

"Paní, co říkáte na to, že Helena Růžičková zhubla o devadesát kilo!" "Prosím vás, a jak?"

"Stačily tři kapky Jaru do vany a mastnota byla pryč."

Jaká je nejrasističtější věc na světě?..Přece pračka – nemůžete prát bílý s barevným.