Vtip: K čemu se hodí kravata

Vtip: K čemu se hodí kravata


Žena kupuje muži kravatu. Uváže mu ji a nahlas přemýšlí: "K čemu by se ti tak hodila?"

Muž zhlédne podivný odstín a suše konstatuje: "Nejlépe k hodně hustému a dlouhému plnovousu."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

"Pane doktore, pane doktore, moje stará si zlomila nohu!"

"A v kterých místech?"

"Mezi záchodem a koupelnou..."

Chuck Norris viděl všechno porno na světě.

Jaký je rozdíl mezi pánským přirozením a životem?
(život je mnohdy mnohem tvrdší)

Čech, Rus a Němec a říkají, si co se u nich vyrábí ze skla.Rus říká: "My máme takové sklo, kterým vidíme až na dno oceánu.""A jak tomu říkáte?""Oceánohled."Němec říká: "My máme takové sklo, kterým vidíme na konec vesmíru.""A jak tomu říkáte?""Vesmírohled."Čech říká: "My máme takové sklo, kterým vidíme skrz zeď." "A jak tomu říkáte?""Okno."

Saddám Hussein a Bill Clinton se v Bagdádu setkali na mírových rozhovorech. Saddám sedí na židli, která má na opěradle tři knoflíky. Po pár minutách jednání zmáčkne Saddám první knoflík. Ze stolu před Clintonem se vysune taková ta boxerská rukavice na pružině a praští ho do nosu. Saddám se začne strašně smát. Clinton, vědom si důležitosti rozhovorů, se tváří, jako by nic, a dál mluví. O chvíli později Saddám zmačkne druhý knoflík a Clintona nakopne veliká špinavá bota rovnou do brady. Clinton zase dělá, jako by nic, ale když ho po zmáčknutí třetího knoflíku praští něco do koulí, naštve se a povídá:
"Tyto rozhovory budou pokračovat za dva týdny."
Za dva týdny přijdede Saddám s obrovskou ochrankou do Washingtonu. V Bílém domě ho usadí ke stolu a on si ihned všimne tří konflíků na opěradle Clintonovy židle. Když po chvíli rozhovorů Clinton zmáčkne první knoflík, Saddám rychle ucukne hlavou, ale nic se neděje, akorát Clinton se tak přiblble usměje. Po chvíli se situace opakuje s druhým knoflíkem, akorát Clintonův smích je už silnější. Po zmáčknutí třetího knoflíku Saddám vyskočí, ale zase se nic nestane, akorát Clinton se smíchy začne válet po zemi. Saddám psychicky nevydrží a vztekle povídá:
"Už toho mám dost. Jedu zpátky do Bagdádu!"
A Clinton přemůže záchvat smíchu a povídá:
"Jakej Bagdád?!?"

Manželka našla v kapse svého muže dvě vstupenky do kina a ptá se:
"Ty jsi byl v kině sám?"
"Nebyl!"
"A kdo tam s tebou byl?"
"No asi tak dvě stě lidí!"

Otec se ptá synka:
"Tak, co bys chtěl, aby ti přinesl čáp? Bratříčka nebo sestřičku?"
"Tati, po městě chodí tolik krásnych ženských… a ty šukáš s čápem?"