Dnes má svátek Bonifác. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Žofie.

Vtip: Židle nejsou berle pro Židy.


Židle nejsou berle pro Židy.

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Židovské vtipy a anekdoty: Ve škole deti tvorí vety se slovy...

Ve škole deti tvorí vety se slovy jelikož a pravdepodobne. Prihlásí se Marenka a ríká: "Jelikož jsem se celý rok pilne ucila, pravdepodobne dostanu neco za vysvedcení." "Pekné," ríká paní ucitelka," a co nám rekneš ty, Pepícku?" Pepícek, starý sprosták, se postaví a ríká: "Babicka beží pres dvur a v ruce trímá výtisk Izvestii…" "No, ale Pepícku, to urcite není veta na jelikož a pravdepodobne." "Ale je, paní ucitelko, jen me to nechte dopovídat. - Babicka beží pres dvur a v ruce trímá výtisk Izvestii, a jelikož neumí rusky, pravdepodobne se beží vysrat."

Židovské vtipy a anekdoty: Víte, jak se pozná, že jste obézní?

Víte, jak se pozná, že jste obézní?
.
.
No, když se opalujete na pláži, příjdou k Vám grínpísáci a vodnesou Vás zpátky do moře.

Židovské vtipy a anekdoty: Jednoho dne před mnoha lety zemřeli…

Jednoho dne před mnoha lety zemřeli Svatý Otec a Don Juan. Ti nahoře ale měli nepořádek v písemnostech a tak omylem poslali Papeže do pekla a Dona Juana do nebe. Když si toho po týdnu Svatý Petr všiml, okamžitě poslal dolů pro Papeže. Ten se cestou k nebeské bráně potkal s Donem Juanem, jenž směřoval do pekla. Papež povídá: "Škoda toho omylu. Už se nemohu dočkat, až tam budu. Celý život jsem trpělivě čekal, že spatřím Pannu Marii!" A Don Juan jenom: "Už jen Marii."

Židovské vtipy a anekdoty: Když jsem se dnes ráno při jízdě po…

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150kou a při tom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky! Na chvíli jsem se díval jinam a když jsem se po ní znova ohlídl, byla napůl v mém jízdním pruhu a pořád si cosi malovala na ksicht! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant, vyrazilo mi to mobil od ucha a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama, kafe se vylilo a popálilo mě na citlivém místě, poškodilo mi mobil a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor. Pitomý ženský řidičky!

Židovské vtipy a anekdoty: Po milostném aktu povídá muž své...

Po milostném aktu povídá muž své družce: "Kdybych nevěděl, že máš astma, myslel bych, že jsi mě chtěla vypískat..."

Židovské vtipy a anekdoty: Nový učitel jde do nový školy a chce...

Nový učitel jde do nový školy a chce na sebe nějak upozornit a tak říka: Venku je 24C úhel dopadu slunečních paprsků dopadá na 44stupňů. Kolik je mi let? Nikdo neví kromě Pepíčka: 48. Učitel: Správně a řekni jak si na to přišel. Pepíček: No mému bratránkovi je 24 let a tatínek říká, že je napůl debil!

Židovské vtipy a anekdoty: Co vznikne, když blondýnka vyleze z...

Co vznikne, když blondýnka vyleze z vany?

Slepičí vývar.

Židovské vtipy a anekdoty: Na co se ptají absolventi vysokých...

Na co se ptají absolventi vysokých škol:
Přírodní vědy: Proč to funguje?
Technika: Jak to funguje?
Ekonomka: Kolik to stojí?
Humanitní vědy: Chcete k tomu hranolky?

Židovské vtipy a anekdoty: Z lásky

Sedmdesátiletý milionář se ožení s krásnou dvacetiletou dívkou.
Jeho kamarád se ho ptá, jak to udělal.
"Namluvil jsem jí, že je mi devadesát pět."