Dnes má svátek Milan. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Leoš.

Vtip: Jak zní motto správného politika?...


Jak zní motto správného politika?

Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče.

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy o politicích: Ježdění po zábradlí

Baví se dvě usedlé dámy: "Slyšela jsem, že váš syn jezdí po zábradlí…"

"Ano, to je celý on."

"Copak, je automobilový kaskadér?"

Vtipy o politicích: Žila byla v jedné zemi krásná, chytrá a…

Žila byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna. Když jednou seděla ve své nádherné zahradě na břehu potoka, vyskočila z potoka žába a řekla jí:
"Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný tvůj polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat moje jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastní."
Tentýž večer si princezna při vychutnávání lehce osmahnutých žabích stehýnek ve vinné omáčce pomyslela: "Tos uhodl, blbečku."

Vtipy o politicích: Zkusíme dneska večer výměnu pozic?

On: "Zkusíme dneska večer výměnu pozic?"
Ona: "Dobrý nápad. Ty budeš žehlit a já ležet na gauči."

Vtipy o politicích: Souhlas

"Miláčku, líbila jsem se ti zamlada?"

"Jo, líbila."

"A teď už se ti nelíbím?"

"Ne, nelíbíš."

Vtipy o politicích: Co umí blondýnky nejlepšího k večeři?

Co umí blondýnky nejlepšího k večeři?
.
.
Rezervovat stůl v restauraci.

Vtipy o politicích: Novomanželé o svatební noci leží po tmě…

Novomanželé o svatební noci leží po tmě v posteli. On má dřevěnou nohu a bojí se jí o tom povědět. Tak vezme její ruku, přiloží ji na dřevenou nohu a šeptem řekne: "Miláčku, sáhni si."
Žena vzdychne a řekne: "No, s boží pomocí ho tam dostaneme."

Vtipy o politicích: Na začátku manželství uloží manželka…

Na začátku manželství uloží manželka pod svou postel krabici a říká svému muži: "Musíš mi slíbit, že se nikdy do té krabice nepodíváš."Po celá léta drží muž svůj slib. Po 40 letech mu to však nedá a krabici otevře. Uvnitř se nachazí 3 prázdné láhve od piva a 12.035,- korun v mincích a malých bankovkách. Plný údivu vratí krabici zpět pod postel. Večer, v jedné vybrané restauraci za svitu svíček se muž rozhodne, že se přizná: "40 let jsem dodržel své slovo. Ale dneska jsem krabici pod postelí otevřel a podíval se do ní. Vysvětli mi prosím obsah." Manželka odpoví: "Pokaždé, když jsem tě podvedla, vypila jsem potom jednu láhev piva a prázdnou láhev uložila do krabice."Muž udiveně zmlkne a přemýšlí: "Po všechny ty roky jsem byl velmi často mimo a na služebních cestách, takže třikrát, to není až tak špatné a myslím si, že bych jí to mohl odpustit."Za chvilku ho nicméně napadne i otázka: " A co znamenají ty peníze v té krabici?"A žena odpoví: "No, víš, vždycky když ta krabice byla plná, tak jsem ty zálohované láhve vratila.."

Vtipy o politicích: Protřelý šéf

Začala hořet policejní stanice. Policisté museli před ohněm utéct až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a uvěznění muži zákona začali po jednom skákat dolů. Ale vždycky, když jeden skočil, hasiči s plachtou uhnuli a děsně se smáli, když se dole nešťastník rozmázl.

Až přišel na řadu poslední – náčelník. Ten tušil zradu, vytáhl pistoli, namířil na hasiče a zařval: "Mě se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

Vtipy o politicích: Život je jak žebřík ke kurníku.

Život je jak žebřík ke kurníku.
Krátkej a zasranej…