Náhodné vtipy

Náhodné vtipy

Šetří se všude, benzín je čím dál dražší, a tak u městské policie zřídili jezdecký oddíl. Když náčelník za tři měsíce zjistil, že koně jsou kost a kůže, zeptal se: "A krmíte je vůbec?"

"Ještě ne, ale budeme. Byli jsme instruováni, že koně žerou ob rok!"

"Proč škrtáš ty zápalky?" ptá se jeden blázen druhého.
"Chci se podívat, jestli jsem zhasnul světlo.", říká důležitě a jelikož škrtá jednu zápalku za druhou opačným koncem, tak je znechuceně odhazuje. Konečně škrtne po hlavičce, sirka vzplane, blázen ji sfoukne a praví: "Konečně jedna dobrá, tu si schovám.", a zastrčí ji do krabičky.

Pan Kohn se vrací s chotí z divadla.
"To jsem se dnes zasmála.Emil, já jsem ti smíchy napůl mrtvá!"
"No a co kdybychm šli zítra ještě jednou?"

Vypráví blondýnka kamarádkám: "Jdu takhle na záchod a vidím na zemi tisícovku. Tak jsem se pro ni sehla… A náhle cítím, že si ji vydělávám!"

Jedním uchem to jde dovnitř, druhým ven a přece to zůstává v hlavě. Co je to?
Krumpáč.

Pepa ukazuje svůj nový dům kolegovi. Ale tomu je divné, proč je tam vše kulaté a proto se ptá:"Pepo, proč tu máš vše kulaté a oblé. Kuchyň, obývák, chodby, předsíň…?""Víš, moje tchýně říkala, že když si někdy postavím dům, určitě se tam pro ní najde nějaký kout, kam by se mohla nastěhovat…"

Víte, jak se řekne anglicky "atlas hub"? Facebook!

Vláda dnes oznámila, e mění státní znak ze lva na kondom, nebo takov symbol mnohem přesněji vyjadřuje politiku vlády. Kondom se stejně jako inflace dokáe rozpínat, brzdí produkci, ničí dalí generace, chrání čůráky a dává člověku pocit bezpečí, zatímco je jebán.