Náhodné vtipy

Náhodné vtipy

"Poslyš, vole," praví opilec spolustolovníkovi, "ty nemáš problémy se svou manželkou, když se vracíš pozdě domů?" "To ani né, já se s ní pokaždé vsadím, že přijdu včas - a ona má pak radost, že vyhrála."
Zmlácená žena u doktora: "Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždé, když se vrátí opilej, tak mně šíleně zmlátí."Doktor : "Opravdu pokaždé vás zbije?" Žena: "Opravdu pokaždé." Doktor: "Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel za kliku, začněte ho kloktat." Po čtrnácti dnech: "Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a manžel si mě ani nevšimnul." Doktor na to: "Já tušil, že bude stačit držet hubu."
"Tak ten Anatole přece jen dostal věnec," konstatuje po Velké pardubické pan Vodička. "Vždyť ani nedoběhl!" zlobí se pan Sejček. Vodička suše odvětí: "No právě, položili mu ho na hrob."
"Pane doktore, kolik mi ještě tak zbývá času?" "No, s televizními seriály bych už nepočítal."
Ptá se Hurvínek Bábinky "Bábinko, co bys udělala, kdyby ti někdo rozbil vázu?" Bábinka odpoví: "No nařezala bych mu a nesměl by se týden koukat na televizi. Copak, snad si ji nerozbil?" Hurvínek na to vesele odpoví: "Já ne, ale taťulda."
"Láska je cit mezi dvěma osobami, většinou opačného pohlaví, založený především na vzájemném porozumění," strojeným hlasem odříkal nepříčetný muž a vyčítavě se obořil na svou polovičku: "A teď už neříkej, že nevím, co je láska!"
Přijde takhle koktavý do metra a ptá se jednoho:- Ko ko ko kolik je ho ho ho hodin? Cestující mlčí a mlčí a tak pán se zeptá jiného a pak odejde, načež ostatní se ptají toho tichého:- Proč jste mu, chlape, neodpověděl?!- Bál js js jsem s se že mi rrr ro zbi bije hu hu hubu."
Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc….. Dejte jí síť, udělá vám lagy. Dejde jí počítač, zavede do něj viry. Dejte jí byt, naveze do něj kupu zbytečností a bude vás nutit v nich něco hledat zrovna v době, kdy něco děláte sami. Prostě žena denodenně překračuje hranice. Naštěstí mají muži sklony k alkoholismu…
Co jste takový smutný, pane doktore? Ani se neptejte. Ten muž, kterému jsem dával lekce ve cvičení paměti, mi nakonec zapomněl zaplatit, a já si zaboha nemohu vzpomenout, jak se jmenoval.
Manžel se ptá své manželky brzy po svatbě: "Proč pořád listuješ v té kuchařsce?" - "Ale ráda bych věděla, jak se vytváří kapesníky