Černý humor

Vtipy z Černý humor

Píše vnuk dědečkovi z vojny:"Dědo, jestli chceš, abych měl dva dny mimořádného volna, zatáhni za provázek, který čouhá z balíku."
Jdou dvě malomocné děti do školy a jedno povídá: "To jsem zvědav, co nám dneska asi odpadne?"
Potkají se dva upíři před nemocnicí: "Tak co, zase se jdeš rozšoupnout na transfúzku?" "Ale kdepak, dnes mi není nějak dobře. Vezmu si jen pár použitých obvazů, udělám si čaj a půjdu si lehnout."
"Ten děda Serjoža, představte si, už je mu 90 let a pořád je plný energie…" "A odkud je?" "Z Černobylu."
Pana Nováka zabil rampouch padající ze střechy. Přátelé mu na hrob napsali: "Bohužel, přišlo jaro."
Jeníček s Mařenkou bloudí lesem. Najednou Mařenka zapadne do křoví, svlékne si šaty a říká Jeníčkovi: " Jendo, poznamenej mne na celý život!" Jeníček vzal klacek a vypíchnul jí obě oči.
"Mami, tatínek mě zneužívá!" "A jak tě zneužívá, Aničko?" "Tahá mě za ouška!" "Ale to není žádné zneužívání Aničko, a co ti při tom říká?" "Kuř ty děvko!!!"
Víte, jak naučit kočku bafat? . . Polejete ji benzínem, zapálíte a ona udělá BAF!
Buzerant se sadistou hrajou karty, a že ten kdo vyhraje si muže s tím druhým dělat cokoliv. Vyhraje sadista, vezme buznu do kůlny, upne mu ptáka do svěráku, vedle přichystá pilku.. Buzerant povídá: "Ty mě ho chceš uříznout?" Sadista zamkne svěrák a odchází: "Ne, já jdu zapálit kůlnu, uřízneš si ho sám.."
Mladá dvojice něco kope u jednoho hrobu na hřbitově. Jde kolem hrobník a ptá se: "Co to tu děláte?" "Ale, jedeme na dovolenou, tak jsme dali děti spát k našim!"