Vtipy o dětech a puberťácích

Vtipy z Děti a puberťáci

"Strejdo," táže se Jožin, "co to sypete do toho akvária?" "Blechy, Jožinku, blechy," informuje akvarista. "Chudáci rybičky," vzdychne kluk, "vždyť se ani poškrabat nemohou."
Je to hnědé, leží to pod stromem a kouří se z toho, co je to? Zpocená veverka
Dcera se po delší době vrací domů a povídá rodičům: "Tak už mám konečně chlapce." "Už bylo na čase," radují se rodiče. "A čímpak je?" "Čím by asi mohl být? Vždyť jsou mu teprve tři měsíce…"
Pepíček takhle jednou povídá tetičce, která je na návštěvě: "Božínku, tetičko, ty jsi ošklivá, co?" Maminka ho okamžitě odvleče do kuchyně a tam ho sprdne: "Ty nevychovanče! Jak vůbec můžeš něco takového říct vlastní tetě? Koukej mazat zpátky a omluvit se, řekni, že ti je to líto!" Pepíček napochodoval do obýváku, stoupl si před tetičku a povídá: "Tetičko, mně je to líto, že jsi tak ošklivá."
Novákovi, kteří bydlí v malém panelákovém bytě, na sebe dostanou chuť a tak řeknou malému Pepíčkovi, aby se díval chvíli z okna a hlásil, co se venku děje, aby ho nějak zaměstnali. Pepíček tedy hlásí: "U Ptáčků se dívaj na televizi, U Králů večeřej, U Horvátů se paní Horvátová sprchuje a u Kroutilů se souloží." Novákovi se zarazí a ptají se Pepíčka, jak na to přišel. A Peíček odpoví: "No, Honza taky kouká z okna..."
"Mamí, můžu vylízat mísu?" "Ale ne miláčku, raději ji spláchni."
Na procházce si malé děvčátko zvědavě prohlíží těhotnou paní. "Vy máte v bříšku miminko?" ptá se se zájmem. "Ano," odpoví paní. "A máte ho ráda?" "Ano, velice." "Tak proč jste ho sežrala?!"
Honzík zajde za mámou a ptá se: "Mami, můžu jít do parku?" "Zeptej se táty." Kája se nakloní k tátovi a zeptá se ho: "Tati, koukáš se na televizi?" "Ano." "Slyšela jsi mami? Táta říká, že ano."
Pepíček takhle jednou povídá tetičce, která je na návštěvě: "Božínku, tetičko, ty jsi ale ošklivá!"Maminka ho okamžitě odvleče do kuchyně a tam ho sprdne: "Ty nevychovanče! Jak vůbec můžeš něco takového říct vlastní tetě? Koukej mazat zpátky a omluvit se, řekni, že ti je to líto!"Pepíček napochodoval do obýváku, stoupl si před tetičku a povídá: "Tetičko, mně je to líto, že jsi tak ošklivá."
Ptá se Pepíček maminky: "Proč nefunguje ovladač k televizi?" "Protože táta propil televizor!"