Vtipy o opilcích, drogách a alkoholu

Vtipy z Alkohol a drogy

Přijde chlápek do baru a poručí si sedm tequil a jedno pivo na spláchnutí. Barman nalije sedm panáků a jde točit pivo. Vrátí se s pivem za pár vteřin a panáky nikde. Tak povídá: "Teda, chlape, to jste sebou pěkně hodil s těma panákama." "No, kdybyste měl to, co já, tak byste taky pil rychle." "Jo? A co máte?" Chlápek sáhne do kapsy a povídá: "No, asi šest korun!"
Tři věci, které bych si vzal na pustý ostrov? Sud, pípu a půllitr.
Zazvoní chlápek u sousedů: "Dobrý den, došel mi doma rum. Tak se chci zeptat, zda je ta porucha v celém baráku."
Bouchač srovná v baru na hromadu tři přiožralé frajery a omlouvá se: "Pánové, to byl jenom podmíněný reflex - já jsem v podmínce..."
Pepa s Frantou se už znali dlouho. Jednou se v hospodě rozpovídali o svém pohlavním životě. "Mám rád svou ženu," řekl Pepa, "ale po tolika letech už je to nuda. Hele, co kdybysme si to pro jednou prohodili? Kde se píše, že musíme být s ženou furt spolu?" Franta souhlasil a šli se zeptat svých manželek co oni na to. Po nějaké době souhlasili. Minul večer a noc. "Tak co, jaký to bylo?" Ptá se ráno Pepa Franty. "Skvělý," Franta na to, "mělo bysme to provozovat častějc." "Taktak, poď, pudem se zeptat manželek, jak se to líbilo jim."
Jde takhle opilec z hospody, motá se šíleně, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeï a začne blít. Po chvíli přiběhne odněkud pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a říká: "Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa."
"Pane vrchní, já jsem si objednal vajíčka na měkko, ale ty, co jste mi přinesl, jsou úplně tvrdá!" "Víte, my za to skutečně nemůžeme. Vařili jsme je 20 minut a stále byla tvrdá..."
Baví se dvě ženy v tramvaji: "Co dělá váš manžel?" "Leží v nemocnici." "A na co si stěžuje?" "Na akutní nedostatek piva."
Policista zvedá ze země staršího muže a ptá se: "Co se vám stalo?" "Porazilo mě to!" "A zapamatoval jste si značku?" A dotyčný odpoví: "Jo. Pilsner urquell..."
Přijde nalitej chlap k taxíku a povídá: "Ste volnej?" "Jo." "A vejde se vám tam ještě kuře a basa piv?" "Jo, to nebude problém..." "BBLeeeeeeah."