Vtipy o policajtech

Vtipy z Policajti

Celník se ptá řidiče: "Máte něco k proclení?" "Ne, vůbec nic." "A co máte v té láhvi támhle?" "Zázračnou vodu, víte, já jedu z ozdravných lázní..." Celník odšpuntuje láhev, přičichne a namítá: "Ale to je přece koňak?!" "No to je zázrak!!! Vždyť to říkám! Zázračná voda!!!"
Policajt si koupil digitálky. Jde po ulici, zastaví ho babka a ptá se: "Pane strážníku, kolik je hodin?" Policista koukne na hodinky a povídá: "Teď je... patnáct děleno osmnácti... Spočítejte si to sama, paní, já teď nemám čas!"
"Tak to jsem onehdy, slavný soude, seděl v hospodě. Objednal jsem si tlačenku, a jelikož tam mají jen samé tupé nože, krájel jsem ji svým vlastním, ostrým. Opřel jsem si ho o stůl špičkou nahoru a kousal v klidu své sousto. Když tu náhle vešel poškozený, zakopl na těch vysokých schodech, co tam mají, a spadl mi přímo na ten nůž! A to se, slavný soude, opakovalo celkem sedmnáctkrát..."
To takhle přišel jednou do práce na okrsek nahatej polda. Když to viděl jeho starej, nechal si ho předvolat k sobě do kanclu. "Novák, co je to? Jakto že ste nahej v práci?" "No já byl včera na tom mejdanu." "No a co jako s tím?" "Asi po půl noci, když sme všichni tančili, zhaslo najednou světlo a ozval se hlas: "Tak dámy, svlékáme se." ženský se svlíkly, pak se zase rozsvítilo no a tančilo se dál. Po chvíli zase zhaslo světlo a ozval se hlas: "Tak pánové, svlékáme se. Tak sme se svlíkli no a tančilo se dál. Pak potřetí zhaslo světlo a ozvalo se: "Tak pánové, do práce! No a tak sem tady."
Lord Andrew si stěžuje ve svém klubu: "Ze svých dětí mám jediné potěšení." . . "Jejich mladou vychovatelku!"
Co by měli udělat všichni policajti? "Zatknout" si sekeru do hlavy.
Dva policajti nastoupí do tramvaje a jeden se ptá řidiče: "Vezměš mě na nádraží?" Řidič na to: "Ne pane, tato linka jede opačným směrem, to by jste si musel přestoupit?" K řidiči tedy přistoupí druhý policajt a zeptá se: "A mě?"
Na policii: "Chtěla bych odvolat to ohlášené znásilnění z minulého týdne. Zjistila jsem, že se jedná o docela slušného a zámožného člověka."
"Proč stojí před zvláštní školou tolik policejních aut?" ptá se jedna paní druhé."Protože je rodičovské sdružení."
Co může udělat jen policajt? Chtít zabít do zdi lodní šroub.