Vtipy o rodičích

Vtipy z Rodiče

Hádají se manželé a žena povídá: "Maminka mi říkala, že si tě nemám brát!" Manžel: "Proboha a já jsem jí tak křivdil."
"A z jakého důvodu jste manžela zastřelila?""Chtěla jsem se vyhnout trapným scénám při rozvodu…"
Sedí dva nejlepší kamarádi v hospodě a jeden říká: "Už jsi spal s mojí ženou?" "To bych si nedovolil!" "Ale to bys měl, protože ta má je lepší!"
Blíží se výročí svatby. Manžel přemýšlí o tom, jaký dárek manželce koupí. Nakonec se rozhodne, že se jí zeptá, co by si přála. Manželka přemýšlí a potom navrhne: "Víš co, uděláme si jen takový hezký večer, nějakou neobvyklou večeři - dojdi koupit třeba šneky a ochutnáme tak něco nového, prý je to dobré." Manžel se po obědě sebere a jde koupit šneky. Sežene je poměrně rychle a tak se ještě projde po městě. Zabloudí také do uličky lásky a stane se, že neodolá a k jedné té slečně zajde. Když se probudí tak s hrůzou zjistí, že už je ráno, tak ho napadne, že bude doma asi průšvih - večeře s manželkou v háji, v noci nebyl vůbec doma, jak to asi vysvětlí. Jde domů a stále přemýšlí jak to udělat. Když přijde domů, vysype šneky na zem před dveře a zazvoní. Manželka otevře dveře a on se předklání a křičí: "Tak běžte, vy sv*ně pomalý, běžte."
Syn: "Ahoj, tati." Otec: "Ahoj, drahoušku." Syn: "Drahoušku? To jsem byl tak drahý?" Otec: "Stál jsi mě láhev vína a prasklej kondom."
Tvoje máma je tak tlustá… Když si sedne na uhlí, prdí diamanty…
Chlubí se manželka manželovi: "Když jem byla mladá, tak se za mnou i tramvaje otáčely!" "Jó? A pak ti jedna přejela přes obličej..."
Tvoje máma je tak tlustá, že nepotřebuje internet, aby byla po celém světě…
Povídají si dva kamarádi: "Ty nemáš nepříjemnosti s manželkou, když se vrátíš domů pozdě v noci?""Ne. Já se s ní vždycky vsadím, že přijdu brzo, a ona má pak radost, že vyhrála."
Manžel přijde domů až ráno a žena se ho ptá:"Kdes byl celou noc? Vždyť jsi šel jenom vyzvednout peníze ze spořitelny?" "No právě, celou noc mě vyslýchali policajti. Jak tě napadlo dát na vkladní knížku heslo "peníze nebo život"!?"