Vtipy o sexu

Vtipy z Sex

Jano odchádza od ovce, zapíná si gate a hovorí k sebe: "Ej! Keby tak aj varit vedela ..."
A teď jeden nekorektní. Víte, že sex je nejlepší na kuchyňské lince. Tam se holka cítí nejvíc v domácím prostředí.
Víte, jak souloží ježci?.... Opatrně.
Po milování říká lehká děva malomocnému: "Víš, já mám AIDS!" Malomocný si utře zpocené čelo a říká: "No ještě, že jsem ho tam nechal!"
Povídají si milenci v posteli: "Proč máš tak velké oči?" "Protože jsem hodně plakal." "Tak to jsi měl radši víc čůrat."
Je noc a do postele spolu jdou Pepíček s Aničkou... Anička si sundá podprsenku a Pepíček se jí ptá: "Aničko, co je to?" "Ty jsi ale nezkušený Pepíčku, to jsou lampičky." Vysvleče si... a Pepíček se jí ptá: "Aničko, co je to?" "Ty jsi ale nezkušený, Pepíčku, to je lesík." Vysvleče se Pepíček a Anička se ho ptá: "Pepíčku, co je to?" "Ty jsi ale nezkoušená, Aničko, to je vojáček." Jdou spát a o půlnoci povídá Pepíček Aničce: "Aničko rozsviť lampičky, vojáček se ztratil v lese."
Víte jak zjistíte, že Vám byla manželka nevěrná, po dobu Vaší služební cesty? Postup je následující: Před odjezdem jí nasypete do kapes zrní. Když se vrátíte a zrno tam není, znamená to, že ji někdo vymlel.
"Co teď děláš po večerech?" "Doučuji holky z osmičky." "Matiku?" "Ne, sexuální výchovu."
Dotaz: "Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit,jak vypadá poloha na BSE?" Dr.Uzel: "Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech. Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní obsílky zjistí, že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních pilulkách vymyslela."
Leží chlapík s osmnáctkou v posteli a najednou cvakne zámek ve dveřích a tam jeho žena o den dřív z lázní. Chlapík hned vyskočí z pelechu, běží k ní a říká: "Stará, nebuď svině a řekni, že jsi ségra..."