Vtipy ze života

Vtipy z Ze života

Syn se ptá otce: "Tati, vyzná se babička v automatických převodovkách?" "Ne." "A dieselovým motorům rozumí?" "Ne." "Tak proč jí ukazujou v televizi, jak leží pod autobusem?"
ROZHOVOR DVOJČÁTEK V BŘÍŠKU -Věříš život po porodu? -Určitě.Něco po porodu musí být.Možná jsme tu právě proto,abychom se připravili na to,co bude pak. -Blbost,žádný život po porodu není.Jak by vůbec mohl vypadat? -To přesně nevím,ale určitě tam bude více světla než tady.Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou. … -No to je přece nesmysl! Běhat se nedá a jíst pusou to je úplně směšné! Živí nás přeci pupeční šňůra.Něco ti řeknu.Život po porodu je vyloučený-pupeční šňůra je už teď moc krátká. -Ba ne, určitě něco bude.Jen asi bude všechno trochu jinak,než jsme tady zvyklí.Tunel,na jeho konci světlo. . . -Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí – a vůbec,život není nic jiného než vleklá stísněnost v temnotě. -No já přesně nevím,jak to tam bude po porodu vypadat,ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará. -Mámu? Ty věříš na mámu? A kde má podle tebe být? -No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom nebyli. -Tomu nevěřím.Žádnou mámu jsme nikdy neviděli, takže je jasné, že žádná není. -Ale někdy,když jsme zticha, můžeme zaslechnout, jak zpívá nebo cítit,jak hladí náš svět. Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom.
Muž nakoukne do holičství: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se rozhlédne po místnosti plné zákazníků: "Asi tak dvě hodiny." Muž odejde a už se nevrátí. Za pár dní tentýž muž nahlédne do holičství: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se rozhlédne po místnosti: "Tři hodinky nejmíň." Muž opět odejde. O týden později tentýž muž strčí hlavu do dveří holičství a opět s dotazem: "Jak dlouho budu čekat na ostříhání?" Holič se koukne po místnosti a odhaduje: "Asi tak půldruhý hodiny." Muž opět odchází. Holič se obrátí na svého učeníka: "Pepíku, prosím tě, mrkni se, kam ten chlap chodí. Furt se ptá, jak dlouho bude čekat a už se nevrací." Pepík se za chvíli vrátí a ze všech sil dusí smích. Holič se ptá: "Tak ksakru, kam ten chlap chodí, když odsud odejde?" "K vám domů, šéfe!"
Jde dědeček lesem a u stromu uvidí nahou přivázanou ženu. "Óóó pomoc, já jsem byla znásilněná." Děda: "A volala jste o pomoc?" "Volala." "A doprava a doleva a dopředu a dozadu?" "Ano, volala." "A nikdo vás neslyšel?" "Nikdo." "A tak to já si teda taky dám!"
Doktoři mohou být obecně rozděleni takto: Všeobecní lékaři – neumí nic a dělají toho málo. Chirurgové – znají málo a dělají všechno. Internisté – znají všechno a nedělají nic. Patologové – znají všechno a dokážou udělat cokoliv, ale většinou je již pozdě.
Potkají se dva nezaměstnaní. "Já jsem tak líný, že bych chtěl být hadem.""Proč hadem?""No lehneš si a jdeš.""V tom případě bych já chtěl být hadicí, říká druhý. Lehneš a tahají tě."
V letadle z Irska se octli vedle sebe mladá žena a kněz. Po nějaké chvíli se žena odvážila kněze oslovit:"Otče, mohu Vás poprosit o laskavost ? "Ale jistě, dcero. Co pro Vás mohu udělat ?" "No víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, prostě fén. Je ještě v krabici, nevybalený. Ale beznadějně přesahuje limit osvobozený od cla. Takže oni mi jej určitě seberou. Mohl byste ho pronést prohlídkou? Třeba pod svým šatem?" "Ach, dcero rád Vám pomohu. Ale varuji Vás - nebudu lhát!" " Ale s Vaší poctivou tváří otče, nikdo se Vás na nic ani nezeptá! "Ujednáno. Po přistání došli k pultu, kněz před ženou. A už zaznělo: "Otče, máte něco k proclení?" "Od temene své hlavy až po pás nic… To je ale divná odpověď, řekl si celník - tak se zeptá znovu : "A co máte k proclení od pasu na podlahu?" Nu, úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám, zatím však nepoužitý!" "Kristepane! Běžte, otče ... Další!"
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až dá někdo na pivo.
"Máš nějaké fotky, na kterých je tvoje frajerka nahá?" "Ne." "A chceš nějaké?"
V obchodě s nábytkem vybírá žena co nejvyšší skříň. "To máte tak vysoký strop?"ptá se prodavač. "Ne! Milence..." odpoví ta dotyčná.