Kameňáky

Vtipy z Kameňáky

Jde slepec kolem rybárny, začmuchá a povídá.... Ahoj holky.

Přijede Němec k pumpě a strčí si hadici s benzínem do zadku, Přijde k němu pumpař a říká:"Das ist normal?" "Nein, das ist super."

Jde ponorka po pláži a brnká si na kytaru. Potká jí vlk a řiká: "ponorko, já tě snim!" Ponorka na to: "to nevadí já mam kytaru!"

Jdou dva Čukčové po tajze a najednou si všimnou, že zabloudili. Starší říká mladšímu: "Vystřel, třeba nás někdo uslyší." Mladší vystřelí. Čekají... nic. Druhej den zase říká starší mladšímu: "Vystřel, třeba nás někdo uslyší." Mladší vystřelí. Čekají... nic. "To je divný," říká starší Čukča. "Někdo nás přece musí slyšet. Zkus to eště jednou." A mladší na to: "Hm, nemůžu, došly mi šípy."

Jde Venca krajem a nese chcíplého koně, je vedro, kůň smrdí a jazyk má vyplazený. Potká ho Pepa: "Venco, kam se táhneš s tím koněm? No, když mi s ním pomůžeš tamhle k tomu stromu, tak ti to povím" Říká Venca. A tak ty dva jdou, nesou chcíplého koně, je vedro, kůň smrdí a jazyk má vyplazený. Dojdou ke stromu a Pepa se ptá, "Venco, řekneš mi, kam neseš toho koně? Řeknu, ale pomoz mi s ním tamhle k tomu rybníku." Tak jde Venca s Pepou, nesou mrtvého koně, je vedro, kůň smrdí a jazyk má vyplazený. U rybníka se Pepa ozve: "Venco, řekni mi už konečně kam neseš toho koně. Řeknu, ale pomoz mi s ním tamhle k tomu baráku." A tak teda nesou koně k baráku. Je vedro, kůň smrdí a jazyk má vyplazený u baráku Pepa zase vyzvídá: "Venco, proč táhneš toho koně? Já ti to povím, ale pomoz mi s ním dovnitř na kanape." Na kanapi se ale Vencovi kůň nelíbí a tak ho s Pepou dají do vany. Je vedro, kůň smrdí a jazyk má vzplazený. "Venco, už mi konečně pověz, proč sme sem toho koně nesli takovou dálku? No tak já ti to teda povím. Víš, můj bracha je horník a odpoledne přijde z práce a bude se chtít vykoupat, zajde do koupelny, lekne se a zavolá na mne: Venco, co tady dělá ten kůň?"...

"Moje žena je velmi skromná, nikdy mě o nic neprosí." "Moje žena taky jen poroučí."

Sedí potápěč na stromě a ptá se paviána: "Ty, paviáne, nevíš, kolik je hodin?"

Pavián vytáhne hodinky a řekne: "Chleba s máslem."

Je to žluté a dělá to rámus jak cip, co to je? Bagr skáče přes švihadlo

Přijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku.Manželka totálně zděšená se ptá co zase dělal.
"No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku".

Víte co je to hluk? Soulož dvou kostlivců na plechové střeše.