Dnes má svátek Bonifác. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Žofie.

😎 Vtipy o bezdomovcích

😎 Vtipy o bezdomovcích

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Jednu Okenu, říká bezdomovec v…

"Jednu Okenu," říká bezdomovec v drogerii, "a přílohy máte jaké?"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Běžná situace

Nedaleko policejní stanice postávají dva bezdomovci a projede kolem nich vracející se policejní auto se zapnutou houkačkou.

"Vidíš, někde už zase někoho odkráglovali," konstatuje první santusák.

Druhý se přidá: "A ne ledatak někde, přímo na policejní stanici!"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Tak začínám věřit tomu, že ta…

"Tak začínám věřit tomu, že ta finanční krize je opravdu vážná a v médiích vůbec nepřehánějí."

"A co tě přimělo tak najednou změnit názor?"

"Dneska ráno jsem šel vyhodit odpadky a už ve dveřích čekal bezdomovec, aby si je ode mě přebral."

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Zelný salát

Dva bezdomovci se ráno probudí a jeden při pohledu na druhého zaraženě poznamená: "Ten vyhozený zelný salát jsme včera asi neměli jíst!"

Druhý se koukne do kusu skla opodál, zamyšleně se vrátí k společnému nocležišti, rozhlédne se a potom se rozesměje: "V tom kontejneru byla zelená barva!"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Záměna koní

Bezdomovec má dva koně. Jeden je bílý a druhý černý, pořád si je plete. Jeden den si vezme metr, změří si je a vykřikne: "Jééé, tady tenhle je o dva centimetry vyšší!"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Láďa, bezdomovec, brňák jak hrom,...

Láďa, bezdomovec, brňák jak hrom, přijde na úřad práce a žádá tam o nějakou práci. Tam sedí dva chlápci a jeden na to: "Láďo, my bychom ti hrozně rádi nějakou práci dali, ale máš smůlu, nic nemáme." Láďa se nevzdává a říká: "Chlapi, ale já se znám s Havlem." Oni: "To ti tak žerem." Tak Láďa vezme telefon, vytočí Pražský Hrad, tam to vezme Havel, pokecaj, takový ty fráze, jako, jak se má Dáša, nebo, tak co kdy zase zajdeme na hrba. Ti dva jako že no a co, Havla u nás zná každej. Nereagujou. Láďa: "Chlapi, ale já se znám i s Billem Clintonem." Zase vytočí Bílý dům. Zase pokecaj (Jak se má Hillary,...). No a zas nic, ti dva nereagujou. "Láďo, práci nedostaneš." Tak Láďa: "Chlapi, ale já se znám i s papežem." Tak vezmou dodávku, dojedou do Vatikánu, tam papež zrovna slouží mši, plný kostel lidí. Láďa se pustí nahoru k oltáři, už zdálky volá: "Nazdar Karle !" Papež ho uvidí, roztáhne ruce, objímají se, pokecaj, jak to jde a jak se má Bůh, ...atd. Láďa se vrátí zpátky, tam stojí ti dva chlapi, úplně vodvařený, dolní čelisti spadlý až na hrudník, voči vykulený. Láďa na ně kouká: "To jste tak hotový z toho, že se znám s papežem?" "Ne to ne, ale před chvilkou tudy šli dva Japonci, a ten jeden se ptal: "Co je to za kreténa, co támhle stojí vedle Ládi?"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Doma prší

Venku se večer spustí velký liják. Temná postava zvoní na náhodný zvonek v paneláku: "Dobrý den, můžu dovnitř? U mě doma prší."

"Vy jste nějaký náš nový soused?"

"Ne, já jsem bezdomovec."

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Dva newyorští bezdomovci pozorují...

Dva newyorští bezdomovci pozorují Boeing, který si to míří přímo do budov WTC. Jeden z nich udiveně poznamená: "No tak, je blbej nebo navedenej?!"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Smradlavý bezďák

Přijde starý, otrhaný, na dálku smrdící bezdomovec na policejní stanici a už předem varuje milé příslušníky: "Rejstřík mám úplně čistý, takže jakoukoli poznámku o tom, že bych snad podle názoru některého z vás neměl být čistý, budu považovat za urážku na cti, za niž vás budu žalovat!"

Vtipy o bezdomovcích a homeless: Pani učitelka přide do škoy a přijde...

Pani učitelka přide do škoy a přijde do třídy a řekne:tak děti dneska mame volnou hodinu ta si povi me čim bychom chtěly být až budeme velci ¨tak přihlasi se pepiček a řekne¨já bych chtěl mýt nějakou kurvu a chtěl bych být bohatý paní učitelka řekne¨děkuji Pepičku to je pěkné zaměstnáni a Anička zvedne ruku a paní učitelka řekne a ty ¨Pepičkovou kurvou