Vtipy o blondýnkách

Vtipy z Blondýnky

Víte proč si berou blondýnky na záchod sebou chleba?
Aby mohly nakrmit wc kachnu!

Blondýnka příjde ke kadeřníkovi.

A říká : ostříhej te mě na krátko.

Kadeřník ji ostříhá,blondýnka se koukne do zrcadla a povídá:ostříhejte mě spátky!

Jdou dvě blondýny po poušti a jedna je oblečená ve svetru a ještě sebou táhne dveře od auta. Ta druhá na ní divně zírá a ptá se:"Proč máš ten svetr?""Víš, to až mi bude vedro, tak abych si měla co sundat.""A na co ty dveře?""No, až mi fakt bude horko tak si pootevřu okýnko."

Co vznikne, když blondýnka vyleze z vany?

Slepičí vývar.

Mladý břichomluvec byl na turné po různých klubech a barech. Jednou se zastavil v malém městě a vystupoval tam v místním baru. Na klíně měl dřevěnou loutku, která mluvila skrz jeho břicho a dělal si legraci z blondýnek. Když už těch vtípků vychrlil poměrně dost, ve čtvrté řadě si najednou stoupla vysoká blondýna a řekla: "Už mám těch vašich hloupých a ponižujících vtipů o blondýnkách dost! Jak si můžete dovolit takovýhle stereotyp?! Jak to, že soudíte člověka podle jeho vzhledu a podle fyzických předpokladů?!"

Břichomluvec seděl jako zařezaný a blondýna pokračovala: "To jsou chlapi jako vy, co zabraňují ženám, jako jsem já, aby dosáhly uznání ve společnosti. Kvůli lidem jako vy nemůžeme dosáhnout plného ocenění, vyvinout náš plný potenciál, protože vy a váš druh osob nás diskriminujete. Proč zesměšňujete jen blondýny? A vaše diskriminace není jen proti blondýnám, ale i proti ženám jako takovým?! A to vše ve jménu humoru, že se nestydíte."

Břichomluvec, úplně rudý, začal koktat: "Ale paní nebo slečno, já jenom…"

Blondýna ho razantně přeruší: "Vy se do toho, pane, laskavě nepleťte. S váma já se nebavím. Já mluvím s tím skrčkem, co vám sedí na klíně!"

Jak ušetrí blondýnka jízdné za MHD?

Jede z nákupu domu taxíkem.

Proč mají blondýnky nohy?
.
.
Aby nenechávaly stopy jako šneci.

Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová, tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dnes mi volal jejich dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli a ještě stále jsem za ně nezaplatila. No teda, to, že jsem blond, ještě neznamená, že jsem automaticky blbá, ne? Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten kecací chlápek, co mi je prodal, že: "do jednoho roku se ty okna zaplatí samy".

"Už to jeden rok byl!" Řekla jsem mu. Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni už nikdy nezavolali. Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti.