Vtipy o Pepíčkovi

Vtipy z Pepíček

První třída byla na exkurzi na policejní stanici. Policajti jim všechno ukázali. Pepíček uviděl na stěně obrázky. "Co to je?" "No to jsou fotografie zločinců, které všude hledáme." "Hm, a proč jste si je tady nenechali, když jste je fotografovali?"

Příjde Pepíček po prázdninách ze školy a učitelka se ptá, kde byli na dovolené.

Pepíček se přihlásí a říká: "No my jsme byli v Tatrách, samá fauna, flora, větvě pod nohama a najednou kráva, no a vošukal jí bejk."

Učitelka říká: "To se neříká, příště řekni, že ji překvapil."

Za rok příjde Pepíček po prázdninách do školy a učitelka se zase ptá, kde byli na dovolené.

Pepíček se přihlásí a říká: "No my jsme byli v Tatrách, samá fauna, flora, větve pod nohama a najednou bejk a překvapil tu samou krávu, vošukal jinou."

Při hodině společenské výchovy paní učitelka vysvětluje: "Po schodech jde nahoru vždycky muž. Kdo by mi dokázal říct proč?" Přihlásí se Pepíček. "Žena přece nemůže vědět, ve kterém patře ten pán bydlí..."

Jde Pepíček se školou do ZOO. Paní učitelka se zeptá: "Děti, co to tam visí za ptáka?"Pepíček: "To je netopýr. Ale jak jste poznala, že visí za ptáka?"

Pepíček přinese domů poznámku v žákovské knížce, kde paní učitelka píše: "Vážená maminko. Zdá se, že Váš syn má problém pochopit rozdíl mezi chlapcem a děvčetem. Pokud by jste byla tak ochotna, důrazně Vás žádám, aby jste mu to vysvětlila." Maminka vezme Pepíčka do ložnice a řekne: "Tak, Pepíčku, sundej moji blůzu." Pepíček sundá její blůzu. "Tak, teď sundej moji sukni." Pepíček sundá její sukni. "Tak, teď sundej moji podprsenku." Pepíček sundá její podprsenku. "Tak, teď sundej moje kalhotky." Pepíček sundá její kalhotky. "Tak, a teď Tě důrazně žádám, aby jsi už nikdy nechodil do školy v mém oblečení!!"

Pepíček sedí vedle hromady disket, v rukou má velký podkovový magnet a na tatínka, který pracuje ve vedlejší místnosti, křičí: "Tati, ošidili tě, ani jedna není magnetická!"

Učitelka zeměpisu k Pepíčkovi:
"Čím je známá Ostrava?"
"Nevím."
"A odkud máte uhlí?"
"Ze sklepa!"

Pepíček potká na ulici policistu a ptá se: Pane policajte, mohu nějakému policistovi říkat "osle"? To v žádném případě!? odpoví policista.
Pepíček se zase ptá: A mohu nějakému oslovi říkat "pane policajt"?
Oslovi si říkej, co chceš, odpoví policista.
Pepíček povídá: Tak nashledanou pane policajt.

Pepíček jde za tatínkem a ptá se: "Tatí, umíš psát potmě?".A tatínek odpoví: "No nevím, ale zkusím to. Co potřebuješ napsat?"Pepíček: "Potřebuji, abys mi podepsal Žákovskou."

Paní učitelka se ptá dětí kdo si

myslí že je hloupí.

a Pepíček se zvedne a

učitelka se ho ptá..

Pepíčku ty jsi myslíš že jsi hloupí.

Ne ale je mi blbí že stojíte sama.