Vtipy o sportu a zdraví

Vtipy z Sport a zdraví

Krasobruslení:
"Proč už nejezdí Bláha se svou partnerkou?"
"Jeho snoubenka ho viděla, jak se svou kolegyní zkouší nové taneční prvky."
"To přece není žádný důvod!"
"Jenže ono to bylo po půlnoci v jejím bytě."

Slováci, vidiac silu českého mužstva sa rozhodli, že im v zápase postačí iba brankár. Ostatní išli na pivo. V 20 minúte dostali správu, že vedú 1:0, ich brankár dal gól.
Potom dlho nechodili žiadne správy. V 88. minúte však prišla sprcha, Česi vyrovnali na 1:1. Slovaci to šprintom zobrali na štadión, zrazu počujú veľké oslavy a hlásenie miestneho komentátora, Česko v 92. minúte dalo druhý gól a vyhralo 2:1.
Slováci vtrhli do kabíny, vidia tam sedieť zroneného svojho brankára a ten iba smutne prehodí:
...chalani, prepáčte, v 25. minúte ma vylúčili...

Proč mají horolezci blízko k sebevrahům?

Všude s sebou tahají provaz.

"Víte, co udělají češi, když vyhrají mistroství světa ve fotbale?"
"Vypnou playstation."

Koulařka Fibingerová si stěžuje svému trenérovi: "Doktor mi asi dává nějaký steroidy."

"Proč myslíš?"

"Rostou mi chlupy na prsou a rostou mi až dolu!"

"Kam dolů?" "No až ke koulím."

Jak poznáte na kurtě karbaníka?

Dává jedno eso za druhým.

Dva kámoši nemají co dělat, a tak si krátí dlouhou chvíli prohlížením Guinessovy knihy rekordů. No a že tedy nějaký překonají. Zjistí, že nějaký chlap vydržel v jeskyni celý rok a dají si za cíl, že tam vydrží dva roky.

Po dvou letech se stávají slavnými a za nějaký čas jdou lesem a v dáli vidí jeskyni. Najednou se před nimi odhrne balvan a z jeskyně vychází takový dědeček o hůlce a ptá se jich: "Panáčkové, už skončila válka?"

Oni se zarazí a říkají si: "Tak se podívej na dědka. My se dřeme dva roky v jeskyni a on je tady snad už od války. Ještě by nás překonal a byl by slavnější než my!"

"Ne, dědo," lžou mu. "Válka ještě neskončila."

Děda se vrací do jeskyně a rozčiluje se: "Kurva Zikmundová!"

"Z nás sexuálních úderníků by si měli vzít fotbalisté příklad," říká jeden muž druhému, "my podáváme nejlepší výkony právě na cizích hřištích."

Fotbalista nakopl brankáře vší silou do břicha, ale přesto se mu ho nepodařilo prostřelit...

Dvě slečny hrají golf. Jedné se povede dlouhý odpal, ale když se míček blíží k zemi, slečna ztuhne. Míček míří přesně do čtveřice pánů, hrajících na vedlejší jamce. Jednoho z nich míček opravdu zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi zkroucený s rukama vraženýma do rozkroku. Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, slečna mu nabízí pomoc. On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeutka, a tudíž se vyzná. Postižený rezignuje, slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne mu oběma rukama masírovat penis. Po pár minutách se ptá, jak se pán cítí. On na to:
"Jo, jo, je to paráda, hrozně příjemný, jen ten trefenej palec na ruce furt bolí jak sviňa…"