Legrační dopisy a emaily

Vtipné texty z Legrační dopisy a emaily

Vážení kolegové,

nepíšu tento mejlík proto, že bych vám chtěl popřát.... to jsem již udělal, ale píšu ho proto, že jsem dnes, poslední den v tomto roce zažil velmi nepříjemné zklamaní, které mi způsobil někdo z vás. A věřte, že si to budu hodně dlouho pamatovat.
Kdysi jsme si stanovili jistá pravidla hry a většina z vás je i dodržuje. Bohužel jsou mezi námi tací, kteří je vědomě porušují a to na úkor nás všech.
Před měsícem jsem dostal od jednoho obchodního partnera dárek, sluneční brýle se zabudovaným MP3 přehrávačem. Docela pěkná hračka. Mám dva syny a jistě by každý z nich takový dárek uvítal. Ale protože jsme společně uzavřeli dohodu o tom, že se, v duchu etického kodexu naší společnosti, budou takové dárky odevzdávat do společného banku, odkud se budou vydávat třeba např. v tombole, nebo jako drobné odměny pracovníkům, tak jsem tak učinil a brýle jsem odevzdal do skladu. Věřte, že kdybych je chtěl odnést, tak to nikdo z vás nebude ani tušit.
Dnes jsem byl ve skladě a věřte nevěřte, brýle tam nejsou, zůstalo po nich jen prázdné pouzdro!!! Jistě chápete co to se mnou udělalo. Nejde mi o ty brýle, jde mi o důvěru.
Vzhledem k tomu, že bych chtěl věřit tomu, že si je jen někdo půjčil na silvestrovskou párty a rád je vrátí zpět stejně tajemně jako si je půjčil, tak ještě počkám do 10.1.2006, jestli se náhodu v tom skladě nenajdou. V opačném případě zaujmu k tomuto problému velmi nekompromisní postoj a provedu taková opatření, aby všichni, kteří zde chtějí pracovat, pochopili, že bez vzájemné důvěry to nejde. Možná to někomu nebude příjemné, možná to někomu ublíží, ale já si nezačal. Na samotný závěr taková poznámka.
Každému, kdo takový ksindl mezi námi objeví, tedy upozorní na člověka, který se neštítí takové prasárny na účet nás všech nebo který krade a ničí naše společné věci, osobně podepíšu odměnu ve výši 5.000,- Kč.
A nejde o žádné donášení a udávání, jde o to zbavit se parazita, který škodí nám všem. Pamatujte si, jednou může ukrást něco vám osobně!!!

Ještě jedna drobnost, pokud dojde k nejhoršímu a brýle se jaksi nenajdou, tak přeji tomu, kdo je odnesl, aby chytil svrab, neštovice, tyfus a ledvinovou koliku, a to vše jeden den, aby mu ty brýle zarostly do té vypatlané palice a hrály mu dechovku střídavě s černošskými tamtami až do konce života. Aby mu slezly nehty, vypadaly vlasy, aby mu zuby rostly obráceně, aby se pochcával a posrával každý den a každou noc, aby mu naskákaly beďáry a jebáky po celém těle, aby ho nikdo neměl rád a každý si před ním jen uplivnul.
Fuj, hnus fialovej, čert aby ho pojebal, chcípni hajzle pazgřivej !!!
Díky za zkaženou náladu.

A jestli to čteš, špíno jedna zvrácená, tak se nad sebou zamysli a uvědom si, že na každého jednou dojde, dřív nebo později.

Vy ostatní, kterých se to netýká, mi promiňte sprostá slova a silnější výrazy, ale jinak to nešlo.

ředitel J.V.

Jistý podnikatel poslal z práce své manželce email, ve kterém stálo:

Moje milá manželko,

určitě chápeš, že mám jisté potřeby, které Ty jako 54letá nemůžeš uspokojit. Jsem s Tebou velmi šťastný a považuji Tě za dobrou manželku.

Přesto doufám, že mi nebudeš mít za zlé, když se z tohoto faxu dozvíš, že trávím noc se svou 18letou sekretářkou Vanesou v hotelu Comfort Inn.

Neznepokojuj se.

Před půlnocí budu doma.

*****

Když se muž vrátil domů, našel v jídelně tento list:

Můj milý manželi,

dostala jsem Tvůj email a děkuji Ti za upřímnost. Při této příležitosti Ti chci připomenout, že 54 let bylo před časem také Tobě.

Současně Tě chci informovat, že v čase, kdy čteš tento list, budu s Michalem, mým učitelem tenisu, který je stejně jako Tvá sekretářka 18letý, v hotelu Fiesta.

Jako zkušený muž s dobrými znalostmi matematiky určitě víš, že se nacházíme v podobné situaci...

Pouze s malým rozdílem: 18letému to jde s 54letou víckrát, než 56letému s 18letou, takže se mnou určitě nepočítej do rána!!!

Dopis magazínu Leo

Vážená redakce!

Vypůjčenou tužkou vám píši na papír, který jsem vyměnil za dvoudenní příděl chleba. Jedině vy můžete pochopit, jakým pokladem je pro mě Leo. V roce 1998 jsem špatně odhadl situaci ve finančnictví a skončil ve vězení. Nepovažuji to za tragédii, koneckonců, za 45,- Kč/den obývám garsonku 0,5+0, třikrát denně mi přivezou jídlo téměř do postele, v teplé vodě se mohu koupat celých deset minut (dokonce dvakrát týdně) a na každém kroku mě doprovází livrejovaný lokaj. Co víc si přát?

Váš časopis je pro mě přítelkyní, manželkou, i společnicí. Veškerý majetek jsem postupně vyměnil za všechny výtisky, které jsem jen zahlédl, a mám téměř kompletní sbírku. Bohužel došlo k menší nehodě s číslem 12/2002, které si ode mne zapůjčil negramotný spoluvězeň Demeter a ve slastné extázi svým produktem zaneřádil slečnu Alici, následkem čehož se slepily stránky a já se k ní teď nemohu dostat. Chudák holka, už přes šest měsíců neviděla chlapa! Dovedete si představit, jaké to pro ni, ale i pro mne, musí být trápení?

Nevlastním bohužel žádnou finanční hotovost, abych si chybějící výtisky objednal, mám jen zánovní zubní kartáček, zdravotně nezávadnou lžíci z hliníku, dva roky starou zubní protézu a několik vlasů. To vše bych vám mohl poslat jako protihodnotu, nebo vám mohu po dobu 16 měsíců zasílat každý týden svou pondělní večeři.

Předem vám děkuji za pochopení a pevně věřím, že má prosba najde kladnou odezvu. Obálku a známku jsem vyměnil za tkaničky z bot, a nebudu se tak ani moci oběsit, pokud mě nevyslyšíte.

Tadeáš, východní Čechy
.
.
Odpověď redakce erotického magazínu Leo:

Nebudeme vás napínat. Číslo 12/2002 se nám podařilo v redakčním archivu objevit, Tadeáš se neoběsil, kartáček, lžíce, zuby i vlasy mu zůstaly a s Alicí se znovu šťastně shledal. Poučení? Nepůjčujte Leo Demeterovi a pište nám vtipné, sexem nabité dopisy.

Můj drahý manželi,

Ukládám Ti tento dopis na plochu tvého počítače, protože tam si jej určitě přečteš. Promiň mi tento podvůdek, ale myslím si, že bys mohl vědět, co nového se stalo u nás doma od doby, kdy do našeho života před dvěma roky vstoupil počítač.

Děti si vedou dobře: Tomáš má už sedm roku, je bystry pěkný klučina. Pomalu se u něj rozviji zájem o umění - nedávno kreslil rodinný portrét do školy a řeknu Ti, všechny postavy byly nádherné a i temeno Tvé hlavy bylo velmi realistické. Mohl bys byt na něj hrdý.

Malá Janička oslavila tri roky v září. Vypadá tak trochu jako ty v tomto věku; je velice pěkně dítě a taky je docela chytrá. Stale vzpomíná na oslavu narozenin, zvláště na to, jak jsi s ni a s námi strávil celé odpoledne. Byl to pro ni velký den, přestože byla bouřka a vypadla elektřina.

Ani já si nevedu špatně - už asi rok jsem na blond. Zjistila jsem, že si takto užiji více srandy. Jiří, tedy pan Nemejc, šéf oddělení, má zájem, tedy stará se o moji kariéru a stal se dobrým přítelem cele rodiny.

Uklizeni domu je mnohem snazší od té doby, co jsem zjistila, ze Ti nevadí hluk při luxování, snad jen z poletujícího prachu jsi kašlal. Dům je tedy v pořádku. Mimochodem, na jaře jsem nechala vymalovat obývák, ale to jsi myslím zaznamenal. Malíři byli hodni, ze vystřihali v igelitu díru, takže jsi nebyl rušen.

Můj drahý, musím už jit. Strýček Jirka, tedy pan Nemejc, nás bere na výlet do hor za lyžováním a já musím jit balit. Objednala jsem hospodyni na úklid, aby se starala o věci, když my tu nebudeme. Ví, že důležité je, aby byl naplněn Tvůj hrnek kávy. Jídlo Ti bude nosit tak jako já na Tvůj stul, přesně jak to mas rad. Doufám, ze Ty a počítač se budete mít krásně během té doby, kdy tu nebudeme. Tomáš, Janička a samozřejmě i já na Tebe často myslíme. Zkus si na nás vzpomenout někdy při bootovaní.