Dnes má svátek Doubravka. Udělej jí radost a pošli jí vypečenou legrandu. Zítra má svátek Ilona.

😊 Vtipné texty z Srandovní inzeráty

😊 Vtipné texty z Srandovní inzeráty

Vtipný text: Hledám peníze. Zn.: Můžou být i s mužem.

Hledám peníze. Zn.: Můžou být i s mužem.

E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtipný text.
Podepiš se.

Vtipný text: Vyměním jednu šedesátiletou ženu...

Inzerát: Vyměním jednu šedesátiletou ženu za dvě třicetileté.

E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtipný text.
Podepiš se.

Vtipný text: Koupím vilu od poslance za cenu, kterou…

"Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání. Zn: I s podlahou."

E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtipný text.
Podepiš se.

Vtipný text: Nedávno jsem narazil na inzerát, v němž…

Nedávno jsem narazil na inzerát, v němž jakýsi Svaz soukromých dušezpytců nabízel na své infolince "Test Vašeho duševního zdraví". Jsa člověk zvídavý a protože linka byla bezplatná, neodolal jsem a vytočil:

Dovolali jste se na bezplatnou infolinku 800 … … Svazu soukromých dušezpytců. Chcete-li být seznámeni s duševním stavem lidstva, stiskněte jedničku, chcete-li znát duševní stav našeho národa, stiskněte dvojku, chcete-li znát duševní stav našich politiků, stiskněte číslo tři, duševní stav Vašich blízkých Vám sdělíme, stisknete-li číslo čtyři, Váš aktuální duševní stav se dozvíte, stisknete-li pětku.

Protože mě duševní stav celého lidstva zas tak moc netížil, začal jsem dvojkou:

Obyvatelé našeho národa se dělí do čtyř skupin: a) optimisté; b) pesimisté; c) realisté; d) ignoranti. Domníváte-li se, že patříte do některé z prvních tří skupin, přejděte na linku pět. Jste-li ignorant, zřejmě jste se až sem ani nedostal, pokud ano, můžete klidně pokračovat dál.

Vzhledem k tomu, že o duševním stavu našich politiků si každý udělá svůj názor podle zpráv ve sdělovacích prostředcích a na čtyřce bylo sdělení že: Protože k získání těchto informací je nutno zadat rodné číslo dotyčné osoby, Úřad pro ochranu osobních údajů provoz této části informační linky zakázal, přešel jsem na linku pět. I ozvalo se:

Považujete-li se za optimistu, stiskněte jedničku, pesimisté volte dvojku, jste-li realista stiskněte trojku, máte-li jiné potíže, stiskněte prosím číslo čtyři.

Rozhodl jsem se, že vyzkouším všechny čtyři možnosti. Začal jsem jedničkou:

Máte pocit že stav naší společnosti se zlepšuje, kráčíme vstříc lepším zítřkům. Je třeba jen podporovat moudré kroky našich politiků - v tomto případě doporučujeme návštěvu Vašeho nebo nejbližšího psychologa, je-li pocit zvláště intenzivní, potom přímo psychiatra.

Na dvojce jsem se dozvěděl:

Máte pocit že stav naší společnosti se zhoršuje, hrozí mravní i hospodářský kolaps, je nutný razantní zásah. V tomto případě se zamyslete nad rozsahem tohoto zákroku. Stačila by defenestrace vlády a parlamentu? Nebo jí ještě rozšířit o samosprávu, soudce, učitele, policii, hasiče a zdravotníky? A co potom? Myslíte že by pomohla vláda skutečných odborníků – třeba ze Svazu hospodských štamgastů? Pokud na většinu položených otázek odpovíte kladně, je ve Vás určité zdravé jádro, ale je dost pravděpodobné, že se odborné péči specialistů nevyhnete.

Následovalo číslo tři:

Je-li Váš názor, že národ vždy remcal, remcá a remcat bude, život jde dál, snaž se jak umíš, kdo umí, tomu se vede – jste v podstatě normálním Čechem s duševním zdravím odpovídajícím standardu. To mohou ohrozit pouze banality jako intriky společníků, závist sousedů nebo nevěra partnera.

Linka čtyři mne na počátku trochu zneklidnila ale nakonec jsem si oddechl:

Nedokážete-li se ztotožnit s žádnou výše uvedenou skupinou a nejste-li ignorant, není Vaše posouzení možno provést jednoznačně a je nezbytné se obrátit na odborníka. Jenom ten dokáže posoudit jakáže duševní porucha nebo anomálie se ve Vás nachází. Určitě nějakou najde, ale nezoufejte. S mnoha se dá i docela příjemně žít.

E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtipný text.
Podepiš se.

Vtipný text: Vyměním vteřinové lepidlo …

Inzerát:
Vyměním vteřinové lepidlo za třívteřinové.
Zn: Nestíhám lepit.

E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtipný text.
Podepiš se.